Zóna Dieta – Zadejte Hubnutí Zóny

Statistiky nelžou, je to vědecky dokázáno, že lidé, kteří pracují z podrobné plány menu a nákupní seznamy dosáhnout o 50% vyšší výsledky směrem k hubnutí. Že prostě vyhodil svou mysl v pořádku? Zóna Dieta Barry Sears PhD, následuje vzorec, 40% sacharidů, 30% bílkovin a 30% tuků; musí být dodrženy na každém jídle. Už jste někdy chtěli být na ‚ideální dieta‘ je tam opravdu takový program? Zóna je zvažován některými být ideální dieta, zónová dieta má pomohl tisícům lidí zhubnout a zlepšit jejich zdravotní stav.

Já vím co si musíš myslet, „jsem nikdy neslyšel Zóna dieta“, který je srozumitelný a vysvětlím proč. Během diety šílenství, kdy stravy, jako je Atkins a South Beach se stala velmi populární Pásmo se zdálo, že zmizí do tmy. Nedávno rok dlouhý university studie ukázala, že Zóna strava program byl více úspěšný a vedl k větší úbytek hmotnosti než Atkins, a všechny ostatní konvenční high-carb, low-fat diety.

To, co je Vědecky Vyvážená Strava?

Je to nastavení množství ze tří hlavních makroživin budete jíst, aby se vaše tělo v hormonální rovnováze.

ó Vyvolat Spalování Tuků prostřednictvím uvolňování hormonu glucagons tím, že poskytuje dostatek bílkovin pro udržení svalové hmoty.

o Udržování ostré psychicky náročné dost nízký glykemický sacharidy krmit váš mozek, aniž by stouply hladiny cukru v krvi a vyvolalo inzulinovou reakci.

o Udržení vaše tělo zdravé pro růst, reprodukci, tím, že poskytuje dostatek tuku v potravě pro vaše tělo absorbovat tuk-rozpustné vitamíny – A, D, E, a K, a kyselinu Linolovou.

Makro Živin Poměry

makro živin poměry

Zóna Dieta je zcela postaven kolem jídla poměry. To je více vhodné volat Zóny sníženou carb dieta, spíše než nízké carb stravy vzhledem k tomu, že průměrný člověk spotřebuje asi 50 až 60% sacharidů v jejich stravě, ale v Zóně dieter spotřebuje pouze 40%; alespoň 10-20% rozdíl mezi průměrnou nízké carb stravy. Jedním z velkých věcí, o Zone diet je, že podporuje kombinace všech živin v každém jídle, a zdůrazňuje, že rizika zpracovaných sacharidů. Nevýhodou Zóny diety je, že doporučený příjem kalorií se zdá být trochu málo a stravu, která je příliš nízká v kalorií můžete nastavit své uživatele až k brance později. Na příležitostech Zóna dieta je obtížné sledovat pro některé lidi. Například, že mají málo matoucí otázky, jako „bloky“ sacharidů a některých sacharidů, které jsou nepodporuj, které mohou být sporné.

Zóna Dieta On-Line

Být upozorněni, je to dieta kdy budete POTŘEBOVAT on-line plánovač jídlo a podporu. Zóna nabízí možnost známý jako FormulaZone, že začal jako recept stránky a je nyní kompletní sadu podporuje pro Pásmo Stravy. Ve skutečnosti, FormulaZone je považován za jeden z nejlepších zdrojů recepty online. Nabízejí obrovské množství receptů, plně prohledávatelné, a předložený normální lidi. Vše o Zóně Dieta lze nalézt na FormulaZone.

Zóna Strava byla správná a dát zpět na vrchol hubnutí mapu s nedávným dlouhý termín hmotnost ztráta studie. Nicméně, kalorie, rychlost, úroveň doporučení může být málo, pro většinu. Zóna je považován za jeden z více vyvážené a populární diety tam. Vzhledem k úrovni proteinů, je možné, aby skutečně budovat svalovou hmotu, zatímco na tuto dietu za předpokladu, že nějakou formu silový trénink je v ceně. Zóna Dieta pomohla mnoha zlepšit jejich celkový zdravotní stav. To je také velmi dobré pro každého, kdo trpí hypoglykemické problémy. I když kalorie, rychlost, úroveň tohoto programu, budou muset být zvýšen, aby to bylo „dokonalé“ strava, stále je vysoce doporučeno.Já jen doufám, že pokud jste se vyzkoušet tuto dietu, budete mít stejný úspěch jako bezpočet dalších. Hodně štěstí s vaší diety.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *